Ekologické obaly na jedlo. Vyrobené z kompostovateľných materiálov.
Neohodnotené

86269 – Papierové poháre na kávu vrúbkované, 100 ml (25 ks)

Jednorázové eko poháre na kávu a horúce nápoje sú  skvelou alternatívou za klasické plastové poháre. Sú vyrobené z vrúbkovaného recyklovaného papiera a zvnútra navyše potiahnuté tenkou PLA bioplastovou vrstvou, ktorá zabraňuje presakovaniu tekutiny a robí tak pohár trvácnejším.

Cena za ks (bez DPH): 0,1316 Eur

Kód: 86269
€3,95 / ks €3,29 bez DPH
Kategória: Poháre na kávu a teplé nápoje
Materiál: papier
Objem: 100 ml

Jednorázové eko poháre na kávu a horúce nápoje sú  skvelou alternatívou za klasické plastové poháre. Sú vyrobené z vrúbkovaného recyklovaného papiera a zvnútra navyše potiahnuté tenkou PLA bioplastovou vrstvou, ktorá zabraňuje presakovaniu tekutiny a robí tak pohár trvácnejším. Vďaka zvlneniu majú tieto poháre vynikajúce izolačné vlastnosti a tiež sa príjemne používajú – vnútri zostane nápoj horúci, zvonku je pohár chladný.

Papierové poháre na kávu sú využiteľné v  kaviarňach, cukrárňach, v bufetových občerstveniach, fast-foodoch, či street-foodoch, ale aj na rôznych cateringových akciách, kultúrnych podujatiach, festivaloch. Sú ideálne na horúce aj studené nápoje, ktoré si môže zákazník vziať so sebou (káva, čaj, cappucino, horúca čokoláda, džúsy, limonády, kokteily).

Tento pohár na kávu je plne kompostovateľný (biologicky odbúrateľný). Neobsahuje žiadne prísady ani nátery. Má vynikajúce termické vlastnosti: od 0 °C do 90 °C.

Rozmery:

Priemer pohára v hornej časti (cm): ø 6,2

Výška (cm): 6

Objem (ml): 100

Špecifické informácie:

Materiál: recyklovaný papier, celulózový papier, PLA rastlinný materiál

Typ: jednovrstvový pohár

Teplotná odolnosť: od 0°C do 90°C

Produkt vyhovuje certifikátom: EN13432, ASTM6400

Skladujte v suchej miestnosti, pri izbovej teplote. Chráňte pred vlhkosťou.

Ďalšie informácie:

Balenie: 25 ks